Rüyada yağmur suları

Rüyada yağmur suları kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, onlardan iyilik ve yardım göreceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına rivayet eder.

Rüyada yağmur suları gördüyseniz:

  • Rahat olamıyorsunuz.

Rüyada yağmur yağmur görmek büyük aksilikler yaşayacağına, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yağmur yağmur yağdığını görmek mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, her şeyin yenileceğine işarettir.

Rüyada yağmur yağarken yağmur görmek keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına yorulur.

Rüyada yağmur ve kar üzüntülerinin son bulacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına delalettir.

Rüyada yağmur yağması ve ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine işarettir.

Rüyada mevsimsiz yağmur sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada karanlık yağmur iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments