Rüyada yağmur

Rüyada yağmur bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine işaret eder.

Rüyada yağmur gördüyseniz:

  • Başkalarının planlarındaki değişiklikler nedeniyle sorun yaşanabilir.

Rüyada yağmur yağmur görmek mutlulukların yarım kalacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada yağmur yağmur yağdığını görmek karamsar olacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına işaret eder.

Rüyada yağmur yağarken yağmur görmek kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına inanılır.

Rüyada yağmur ve kar sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine delalettir.

Rüyada yağmur şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine işaret eder.

Rüyada kar yağmur görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yağmur çillenmesi şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kar ile yağmur görmek tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments