Rüyada yağmurun ardından kar yağması

Rüyada yağmurun ardından kar yağması hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, kolaylık sağlayacağına işaret eder.

Rüyada yağmurun ardından kar yağması gördüyseniz:

  • İlginç yerlere yapılacak ziyaretler yaratıcılığınızı arttırabilir.

Rüyada yağmurun ardından kar yağması sahip olduğu zenginliğin de artacağına, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yağmurun ardından güneş açması şanssızlık yaşanacağına, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin ardından gitmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına işaret eder.

Rüyada ölen kişinin ardından ağlamak para yatıracağına ve zarar edeceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyada ölünün ardından kuran okumak hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ardından ağlamak büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine, zorlukların aşılacağına tabir olunur.

Rüyada ölenin ardından ağlamak hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada karın ardından yağmur yağdığını görmek işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.