Rüyada yakının işe girdiğini görmek

Rüyada yakının işe girdiğini görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, hem itibar edineceğine, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, doğru bir karar verileceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, hayır getirecek yollara girileceğine rivayet eder.

Rüyada yakının işe girdiğini gördüyseniz:

  • Yeni fırsatlar da söz konusu olabilir.

Rüyada yakının işe girdiğini görmek onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yakının ameliyata girdiğini görmek hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına işarettir.

Rüyada yakının hapse girdiğini görmek iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bi yakının hapse girdiğini görmek sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine işaret eder.

Rüyada bir yakının cezaevine girdiğini görmek bir sebeple kendisini çok üzeceğine, rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına delalet etmektedir.

Rüyada bir yakının hapse girdiğini görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine işarettir.

Rüyada yakının nişanlanması kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yakının ölmesi imkanlarının çoğalacağına ve hayatının kusursuz hale geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments