Rüyada yalancı denmesi

Rüyada yalancı denmesi kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, bereketin ve verimin geleceğine, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine inanılır.

Rüyada yalancı denmesi gördüyseniz:

  • Duygusal şantajlara boyun eğmemelisiniz.

Rüyada yalanci olmak çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada yalancı arkadaş uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, heveslerinin de azalacağına delalettir.

Rüyada yalancı denmesi yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine alamet eder.

Rüyada yalancı gebelik anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına işarettir.

Rüyada sana yalancı demesi yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yalancı şeyh görmek çaresiz ve yalnız kalacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına delalettir.

Rüyada yalancı hoca görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yalancı birini görmek dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments