Rüyada yaldızlı duvar görmek

Rüyada yaldızlı duvar görmek parasının ve malının eksilmeyeceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, ortaklıkların bozulacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya, dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaldızlı duvar gördüyseniz:

  • En ufak detaya kadar yönetmeye çalışmak yerine, karşı tarafın neler yapılması gerektiğini düşünerek bulacağını farz etmenizde fayda var.

Rüyada yaldızlı duvar görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yaldızlı attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaldızlı kuran görmek parasının ve malının da artacağına, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada altın yaldızlı tepsi görmek çok kötü günler geçirileceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın yaldızlı kapı görmek geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaldızlı ayakkabı kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına yorulur.

Rüyada yaldızlı elbise dualarının karşılığını göreceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaldızlı tabak görmek rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments