Rüyada yanmış ayak

Rüyada yanmış ayak maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, dertlerinin dermanını bulacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine, işin düzeltileceğine işarettir.

Rüyada yanmış ayak gördüyseniz:

  • Hemen olur olmaz konuşmalardan kaçınmalısınız.

Rüyada yanmış tır görmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına delalet eder.

Rüyada yanmış kağıt ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanmış ev görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanmış arı görmek işlerinin istediği gibi olacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada yanmış vücut kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyada yanmış yumurta sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, hasta ve zor geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanmış yelek elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına yorulur.

Rüyada yanmış gül görmek yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, rahat bir hayat sağlayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.