Rüyada yanmış ayak

Rüyada yanmış ayak maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, dertlerinin dermanını bulacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine, işin düzeltileceğine işarettir.

Rüyada yanmış ayak gördüyseniz:

  • Hemen olur olmaz konuşmalardan kaçınmalısınız.

Rüyada yanmış tır görmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına delalet eder.

Rüyada yanmış kağıt ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanmış ev görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanmış arı görmek işlerinin istediği gibi olacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada yanmış vücut kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyada yanmış yumurta sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, hasta ve zor geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanmış yelek elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına yorulur.

Rüyada yanmış gül görmek yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, rahat bir hayat sağlayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments