Rüyada yaramaz kedi görmek

Rüyada yaramaz kedi görmek mal sahibi olacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine, yeniden sulh ortamının sağlanacağına, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaramaz kedi gördüyseniz:

  • Çok fazla abur cubur tüketme eğilimindesiniz.

Rüyada yaramaz kedi görmek çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaramaz bebek ev sahibi olunacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada yaramaz çocuğu dövmek haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaramaz köpek görmek işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına delalet etmektedir.

Rüyada yaramaz öğrenci görmek gülmek suretiyle şifa bulacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaramaz erkek bebek görmek tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına yorulur.

Rüyada yaramaz at görmek mal ve mülk kaybı yaşanacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada yaramaz sınıf görmek üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, endişelerin sona ereceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments