Rüyada yardım almak görmek

Rüyada yardım almak görmek rahatının ve sağlığının bozulacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına, maddi gücünün eksileceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada yardım almak gördüyseniz:

  • Anlık kararlar almaktan kaçınmanızda fayda var.

Rüyada kurttan yardım almak üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine yorulur.

Rüyada cinden yardım almak sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, güvenli ve mutluluk dolu seyahate delalet etmektedir.

Rüyada polisten yardım almak kurtuluşu bulacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine inanılır.

Rüyada allahtan yardım almak keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına inanılır.

Rüyada maddi yardım almak işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine işaret eder.

Rüyada yardım kolisi almak ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmandan yardım almak sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkekten yardım almak hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, çok başarılı olunacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments