Rüyada yaş fasulye görmek

Rüyada yaş fasulye görmek daha güçlü bir hale geleceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaş fasulye gördüyseniz:

  • Evden yapılacak çalışmalar ekstra kazançlara neden olabilir.

Rüyada fasulye kuru fasulye görmek hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine alamet eder.

Rüyada yaş fasulye görmek dertlerin bölüşüleceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına işaret eder.

Rüyada fasulye toplama çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bostanda fasulye sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada fasulye yapmak genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada fasulye yemeği kem gözlere geleceğine, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada fasulye temizlemek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine delalettir.

Rüyada fasulye kaynatmak kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments