Rüyada yaşayan birini öldüğünü görmek

Rüyada yaşayan birini öldüğünü görmek hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, zenginliğe kavuşulacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine yorulur.

Rüyada yaşayan birini öldüğünü gördüyseniz:

  • Harcamalarınıza dikkat etmeli, başkalarına yatırım yapmak yerine, maddi kaynaklarınızı arttırmalısınız.

Rüyada yaşayan birini öldüğünü görmek kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, amaçlarına ulaşmaya delalet etmektedir.

Rüyada yaşayan birini ölmüş olduğunu duymak bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine delalettir.

Rüyada yaşayan birini öldüğünü duymak güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına tabir olunur.

Rüyada yaşayan birini defnetmek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yaşayan birini mezarda görmek hakkını alacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün yaşayan birini öpmesi ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaşayan birini ruh olarak görmek borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ticaretinin hızlanacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü birinin yaşayan birini yıkaması işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments