Rüyada yaşlı kadının öldüğünü duymak

Rüyada yaşlı kadının öldüğünü duymak gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada yaşlı kadının öldüğünü duymak gördüyseniz:

  • İstediklerinizi elde etmek için neler söylemeniz gerektiğinin farkındasınız.

Rüyada yaşlı kadının öldüğünü duymak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına rivayet eder.

Rüyada yaşlı bi kadının öldüğünü görmek uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı kadının adet olduğunu görmek her geçen gün başarılarının artacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına delalettir.

Rüyada yaşlı bir kadının adet olduğunu görmek rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, çok mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadının çocuğu olduğunu görmek yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine tabir olunur.

Rüyada yaşlı kadının öldüğünü görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına işarettir.

Rüyada yaşlı bir kadının öldüğünü duymak kişinin yasa düşeceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olduğunu duymak bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments