Rüyada yatağın üstünde kan görmek

Rüyada yatağın üstünde kan görmek zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, işlerinin çok yolunda gideceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, hayırlı işlere girileceğine işarettir.

Rüyada yatağın üstünde kan gördüyseniz:

  • Dikkatli ilerlemek gerekiyor.

Rüyada yatağın üstünde kan görmek varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yatağın üstünde zıplamak önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına alamet eder.

Rüyada yatağın üstünde gül görmek aile bireylerinin çok üzüleceğine, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine tabir olunur.

Rüyada yatağın üstünde kurbağa görmek bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada yatağın üstünde bıçak görmek makamının artacağına, işlerinin daha kötüye gideceğine inanılır.

Rüyada yatağın üstünde akrep görmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yatağın üstünde örümcek görmek her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, sevindirici haberler alınacağına işarettir.

Rüyada yatağın üstünde kedi görmek dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments