Rüyada yavru serçeler görmek

Rüyada yavru serçeler görmek kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, sevinçli ve güzel bir haber almaya, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada yavru serçeler gördüyseniz:

  • Sizi yavaşlatan, engelleyen veya suçlu hissettirmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yavru serçeler görmek geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına rivayet eder.

Rüyada serçeler görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına işarettir.

Rüyada yavru kedi ve yavru köpek görmek eline çok güzel fırsatların geçeceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine inanılır.

Rüyada yavru köpek ve yavru kedi görmek gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yavru fil ile oynamak daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru güvercin adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yavru beslemek bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, daima secde ve şükür edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru fil yemek çalıştığı yerde amir olacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.