Rüyada yavrulamış tavuk görmek

Rüyada yavrulamış tavuk görmek aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, büyük kazanç elde edileceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, sıkıntıların azalacağına delalet eder.

Rüyada yavrulamış tavuk gördüyseniz:

  • Maddi konularda dikkatli hareket etmeli, değecek şeyler hariç para harcamaktan kaçınmalısınız.

Rüyada yavrulamış tavuk görmek sevdiği kişilerden zarar göreceğine, fakir çocukları giydireceğine tabir olunur.

Rüyada yavrulamış köpek maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına yorulur.

Rüyada yavrulamış fare görmek birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına, sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada kedi yavrulamış büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yavrulamış inek görmek sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada yavrulamış köpek görmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine tabir olunur.

Rüyada yavrulamış kedi ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine alamet eder.

Rüyada yavrulamış koyun görmek sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments