Rüyada yaz günü görmek

Rüyada yaz günü görmek iç dünyasının güzelleşeceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, mutlu ve huzurlu olacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine delalet eder.

Rüyada yaz günü gördüyseniz:

  • İmajınızı yenileyebilirsiniz.

Rüyada karne günü mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kıyamet günü yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına delalet etmektedir.

Rüyada görüş günü çok üzüleceğine, çok yıpranacağına, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına inanılır.

Rüyada yaz günü görmek yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine tabir olunur.

Rüyada son günü görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada yaz günü kar görmek maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına delalettir.

Rüyada perşembe günü maddi durum kötü ise zengin olunacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada düğün günü cebinden parasının eksilmeyeceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments