Rüyada yedi kişi görmek

Rüyada yedi kişi görmek düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, zor zamanlar yaşanacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yedi kişi gördüyseniz:

  • Herkesin güçlü ya da bilgili olduğu konular var.

Rüyada yedi kişi görmek insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yedi kendini dünya malları edinmeye vereceğine, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yedi sayısı bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, sevap işlemek için uğraşacağına delalettir.

Rüyada saat yedi cebinin para göreceğine, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yedi cüceleri görmek maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi yılanı yedi düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada yedi kapı açmak sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yedi parmak görmek çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adem

Rüyada kendimden yedi kişi yan yana ayakta gördüm ve hep bir ağızdan bana adem diye seslendiler