Rüyada yeğenimin eşini görmek

Rüyada yeğenimin eşini görmek kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, rahatın ve konforun geleceğine delalet eder.

Rüyada yeğenimin eşini gördüyseniz:

  • Olmadık bir şekilde daha duyarsız olmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Rüyada yeğenimin eşini görmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına inanılır.

Rüyada yeğenimin yandığını görmek bir toplulukla beraber hareket edileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeğenimin öldüğünü gördüm haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, planların tutmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeğenimin boşandığını görmek sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, kırılacağına delalet eder.

Rüyada yeğenimin kilo aldığını görmek aile saadetinin artacağına, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yeğenimin öldüğünü görmek işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına yorulur.

Rüyada yeğenimin büyüdüğünü görmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada yeğenimin kızını görmek kederinin dağılacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments