Rüyada yeğenimin yandığını görmek

Rüyada yeğenimin yandığını görmek yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeğenimin yandığını gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler şimdiye kadar sizden memnuniyetlerini dile getirdilerse bunu faydaya çevirmenin zamanıdır.

Rüyada yeğenimin yandığını görmek yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine işaret eder.

Rüyada yeğenimin eşini görmek her daim allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada yeğenimin öldüğünü gördüm maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeğenimin boşandığını görmek çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada yeğenimin kilo aldığını görmek insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına işarettir.

Rüyada yeğenimin kızını görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeğenimin büyüdüğünü görmek maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeğenimin yaralandığını görmek ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments