Rüyada yemek tepsisi

Rüyada yemek tepsisi aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, beklenilen takdiri alacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, başarıdan başarıya koşacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yemek tepsisi gördüyseniz:

  • Söylenenleri kişisel veya olumsuz algılamamanız da fayda var.

Rüyada yemek masasında yemek yemek yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yemek davetinde yemek yemek istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine işarettir.

Rüyada küs olduğun biriyle aynı masada yemek yemek yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, üzgün ve karamsar olacağına işarettir.

Rüyada vefat eden birinin evinde yemek yemek hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, büyük rahatlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek yemek yemek çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle aynı tabaktan yemek yemek ziraat ve harmandan fayda görmeye, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada cenaze evinde yemek yemek ne anlama gelir hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgili ile aynı masada yemek yemek inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.