Rüyada yeni alınan ayakkabı görmek

Rüyada yeni alınan ayakkabı görmek bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, makamının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni alınan ayakkabı gördüyseniz:

  • Kendinizi rahatsız hissettiğiniz konular olabilir.

Rüyada yeni alınan ayakkabı görmek imkanlarının genişleyeceğine, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yeni alınan ev görmek kalıcı başarıyı yakalayacağına, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına inanılır.

Rüyada yeni alınan telefon görmek saygınlık elde edeceğine, bereketli yağmurlara delalet eder.

Rüyada yeni alınan araba görmek malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada yeni alınan arabanın çalınması hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada yeni alınan telefonun kırılması tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve çok büyük maddi zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada yeni alınan ayakkabının çalınması yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni alınan evde yılan görmek yaşadığı zorluğun biteceğine, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments