Rüyada yeni alınan telefon görmek

Rüyada yeni alınan telefon görmek kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, sorumluluk alacağına, allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Rüyada yeni alınan telefon gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ihmal ediyor ya da gereği kadar önemsemiyorsunuz.

Rüyada yeni alınan telefon görmek hatalarından erken döneceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni alınan ev görmek hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada yeni alınan ayakkabı görmek ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine işarettir.

Rüyada yeni alınan araba görmek dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, özel hayatının da yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni alınan telefonun kırılması aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hasret gidereceğine işarettir.

Rüyada yeni alınan ayakkabının çalınması sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada yeni alınan arabanın çalınması kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada yeni alınan evde yılan görmek hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments