Rüyada yeni yapılmış bir ev görmek

Rüyada yeni yapılmış bir ev görmek keyfinden ve neşesinden olacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, iç dünyanızın sakinleşeceğine, aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza tabir olunur.

Rüyada yeni yapılmış bir ev gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilere yardımlarınız ilişkiye güç kazandırabilir.

Rüyada yeni yapılmış ev fakir çocukları giydireceğine, kurulu düzeninin olacağına işaret eder.

Rüyada yeni yapılmış duvar birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni yapılmış eve girmek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada yeni yapılmış bir ev görmek bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeni ev yapılmış görmek kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına işarettir.

Rüyada yeni yapılmış hastane görmek inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni yapılmış tuvalet görmek çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine delalettir.

Rüyada yeni yapılmış asfalt yol görmek ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments