Rüyada yer kavgası yapmak

Rüyada yer kavgası yapmak huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi gücünün katlanacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine inanılır.

Rüyada yer kavgası yapmak gördüyseniz:

  • Sizin için özel kişilerle planlar yapabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Rüyada ev kavgası işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada yastık kavgası sıkıntılı bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne düşeceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına yorulur.

Rüyada koyun kavgası endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada gergedan kavgası güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuş kavgası görmek üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına yorulur.

Rüyada erkek kavgası umutlarının kendisine hayır getireceğine, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada okul kavgası yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına tabir olunur.

Rüyada araba kavgası ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments