Rüyada yeşil altın

Rüyada yeşil altın el attığı her işten zararla çıkacağına, güçlükle elde edilecek başarı, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen rüya sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, amaçlarına ulaşmaya, dilediği gibi harcama yapacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yeşil altın gördüyseniz:

  • Duygularınızı belli etmeme konusundaki ısrarlarınız aşırıya kaçıyor.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, şansının döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil biber yeşil soğan görmek iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil erik toplamak çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil yılan görmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına inanılır.

Rüyada yeşil yeşil görmek maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil üst maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, büyük bir servete kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil oje kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments