Rüyada yeşil beyaz ışık görmek

Rüyada yeşil beyaz ışık görmek olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil beyaz ışık gördüyseniz:

  • Eksikleri tamamlamanız gerekebilir.

Rüyada yeşil beyaz ışık görmek bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil ışık görmek uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil ışık yandığını görmek iyi haberler alınacağına, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünde yeşil ışık görmek girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada sarı yeşil ışık görmek çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada görülen yeşil ışık görmek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, eğitimlerinin iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz işık görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz aydınlık ışık görmek atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments