Rüyada yeşil fare görmek

Rüyada yeşil fare görmek işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, ömür boyu başarılı olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, o işten ekmek yiyeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil fare gördüyseniz:

  • Yeni eğitimler, seminerler, kurslar, seyahatler, farklı alanlarda edinilecek bilgiler yeteneklerinizi farklı şekilde değerlendirmenize ya da alışılmadık kişilerle tanışmanıza neden olabilir.

Rüyada yeşil fare görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada yeşil tarlada fare görmek yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına delalet eder.

Rüyada yeşil renkli fare görmek çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına delalettir.

Rüyada yeşil fare görmek ne demek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, günah ve suç işleyeceğine rivayet eder.

Rüyada fare ve fare kapanı görmek girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil fare öldürmek kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, hayatına bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Rüyada yeşil gözlü fare görmek maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına işaret etmektedir.

Rüyada fare fare görmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments