Rüyada yeşil kabak fidesi görmek

Rüyada yeşil kabak fidesi görmek kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, işlere nazar değeceğine, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine inanılır.

Rüyada yeşil kabak fidesi gördüyseniz:

  • Bazı teklif ya da önerilerin dikkatle ele alınması gerekiyor.

Rüyada yeşil kabak fidesi görmek aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada kabak fidesi görmek ne demek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına işaret etmektedir.

Rüyada toprağa kabak fidesi dikmek kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine delalet eder.

Rüyada kabak fidesi toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına tabir olunur.

Rüyada kabak fidesi dikmek ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil salatalık fidesi görmek iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına yorulur.

Rüyada yeşil lahana fidesi dikmek göğüs germek zorunda kalınacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil domates fidesi dikmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.