Rüyada yeşil kuşlar

Rüyada yeşil kuşlar nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kuşlar gördüyseniz:

  • Yaratıcı çözümler üretmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada yeşil biber yeşil soğan görmek elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına alamet eder.

Rüyada yeşil yeşil erik toplamak keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil yılan görmek herkesin yardımına koşacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek hayattan yana umudunun kırılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yeşil görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil üst yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil cam ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments