Rüyada yeşil mavi yazma görmek

Rüyada yeşil mavi yazma görmek ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, bu sayede gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına inanılır.

Rüyada yeşil mavi yazma gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında bazı bilgilere ulaşılabilir.

Rüyada yeşil mavi yazma görmek bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine delalettir.

Rüyada mavi yazma hainlik yapacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada mavi yazma hediye almak ters giden olayların düzeltileceğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada açık mavi yazma takmak canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine delalettir.

Rüyada birinden mavi yazma almak yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, sevgi dolu haberler alınacağına işarettir.

Rüyada mavi boncuklu yazma görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına delalettir.

Rüyada pembe mavi yazma görmek ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına inanılır.

Rüyada yeşil yazma bağlamak kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments