Rüyada yeşil renk hırka görmek

Rüyada yeşil renk hırka görmek daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, birçok ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil renk hırka gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki çelişkiler, huzursuz olmanıza neden olabilir.

Rüyada yeşil renk hırka görmek işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil renk hırka giymek dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada renk renk hırka görmek işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına işarettir.

Rüyada gri renk hırka görmek hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor renk hırka giymek maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, alim insanlardan sayılacağına işaret eder.

Rüyada beyaz renk hırka görmek sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı renk hırka giymek atılım yapacağına, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bordo renk hırka giymek hayırlı günler yaşayacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments