Rüyada yeşil yelek ördüğünü görmek

Rüyada yeşil yelek ördüğünü görmek daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine inanılır.

Rüyada yeşil yelek ördüğünü gördüyseniz:

  • İsteklerinizi açıkça dile getirebilirsiniz.

Rüyada yeşil yelek ördüğünü görmek iyileşeceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin yelek ördüğünü görmek huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına işarettir.

Rüyada mavi yelek ördüğünü görmek uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına alamet eder.

Rüyada kendine yelek ördüğünü görmek işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pembe yelek ördüğünü görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, kederleneceğine inanılır.

Rüyada beyaz yelek ördüğünü görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada başkasının yelek ördüğünü görmek büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada annemin yelek ördüğünü görmek zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.