Rüyada yeşil yılan ısırması görmek

Rüyada yeşil yılan ısırması görmek unutulan bir sorunun başa bela olacağına, rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, bu yüzden çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, sıkıntılarının günden güne artacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yılan ısırması gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, sosyal ilişkileriniz sırasında tanışacağınız bir erkekle hoş bir macera başlatabilirsiniz.

Rüyada yeşil yılan ısırması görmek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil yılan görmek ve ısırması maddi olarak kötü bir karara varılacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına işarettir.

Rüyada yeşil yılan ısırması iç dünyasının güzelleşeceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük yeşil yılan ısırması borçlarının hafifleyeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine tabir olunur.

Rüyada yılan görmek yılan ısırması boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, aşama göstermeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kör yılan ısırması başarıya giden yollarının açılacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına yorulur.

Rüyada ölü yılan ısırması işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, yeni işler yapılacağına delalettir.

Rüyada gri yılan ısırması kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neşe

Evdeyım yavru beyaz kedi ile oynuyor sonra yeşil bir yılan omuzdan ısırıyorum