Rüyada yıkılan ahır görmek

Rüyada yıkılan ahır görmek parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, açların doyacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına işarettir.

Rüyada yıkılan ahır gördüyseniz:

  • Samimi olmayı başaramayacaksanız konuşma girişiminde bulunmamanızda fayda var.

Rüyada yıkılan ahır görmek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ahır ve at görmek ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada bir ahir görmek bunun için allah’a şükredeceğine, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına işaret eder.

Rüyada ahır yıkamak önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada ahır yapmak büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına işaret eder.

Rüyada ahır at görmek işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına alamet eder.

Rüyada ahır onarmak verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine işarettir.

Rüyada boş ahır görmek ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments