Rüyada yıkılan bina

Rüyada yıkılan bina bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine tabir olunur.

Rüyada yıkılan bina gördüyseniz:

  • Sınırlarınızı bilmeniz başarı oranını arttırabilir.

Rüyada yıkılan evi yapmak parasının azalacağına, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada yıkılan evi onarmak arzu ve isteklerine kavuşacağına, cesaretini yeninden toplayacağına yorulur.

Rüyada yıkılan evler övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıkılan dağ görmek aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, ticaretinin hızlanacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yıkılan bir yer görmek edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına inanılır.

Rüyada yıkılan bina ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına rivayet eder.

Rüyada yıkılan bir binada olmak bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yıkılan ahır görmek allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, işlerin hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments