Rüyada yıkılan evler

Rüyada yıkılan evler işlerinin tutacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine yorulur.

Rüyada yıkılan evler gördüyseniz:

  • Evinizde bazı istenmeyen misafirleriniz olabilir.

Rüyada yıkılan dağ görmek kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada yıkılan evi onarmak büyük bir ilgi ve değer göreceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada yıkılan evi yapmak haksızlık edeceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada yıkılan bir yer görmek atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, günah işlemekten korunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yıkılan bina herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, yüksek diploma alacağına tabir olunur.

Rüyada yıkılan evler kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada yıkılan vinç görmek işindeki verimin artacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yıkılan binadan atlamak kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments