Rüyada yılanın başını tutmak

Rüyada yılanın başını tutmak yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, çok sağlıklı olunacağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, hayallerinin de yarım kalacağına alamet eder.

Rüyada yılanın başını tutmak gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren işleri yoluna koymaya başlayabilirsiniz.

Rüyada yılanın başını ezmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılanın başını tutmak sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanın başını sevmek kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, derdin ve sıkıntının biteceğine, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına işarettir.

Rüyada yılanın başını yemek tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine alamet eder.

Rüyada yılanın başını ısırmak bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, böylece çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada yılanın başını ezdiğini görmek çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde yılanın başını ezmek içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah yılanın başını sıkmak ana baba için büyük bir ev alınacağına, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments