Rüyada yılanın seni ısırmaya çalıştığını görmek

Rüyada yılanın seni ısırmaya çalıştığını görmek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, hatalı yollara gireceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine işaret eder.

Rüyada yılanın seni ısırmaya çalıştığını gördüyseniz:

  • Daha derin istekleri belli etmeniz ters tepebilir.

Rüyada yılanın seni ısırmaya çalıştığını görmek daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada yılanın ısırmaya çalıştığını görmek ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanın seni ısırmaya çalışması iş sahibi olacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada kedinin ısırmaya çalıştığını görmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin seni ısırmaya çalışması çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpeğin seni ısırmaya çalışması eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın sokmaya çalıştığını görmek elindeki imkânları seferber edeceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına delalettir.

Rüyada siyah yılanın ısırmaya çalışması çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments