Rüyada yılanın zehrinin aktığını görmek

Rüyada yılanın zehrinin aktığını görmek eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine delalettir.

Rüyada yılanın zehrinin aktığını gördüyseniz:

  • Bahsi geçen başlıklarda yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri, gecikmeler v.b aksilikler söz konusu olabilir.

Rüyada yılanın zehrinin aktığını görmek maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılan zehrinin çıkarılması yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine inanılır.

Rüyada yılan zehrinin üzerine sıçraması beyaz ise güzel bir haber alınacağına, sabırla hayatına devam edeceğine işarettir.

Rüyada yılanın zehrini aktığını görmek kendi geleceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine delalettir.

Rüyada siyah yılanın zehrini aktığını görmek hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına işaret eder.

Rüyada eve su aktığını görmek büyük fırsatlar elde edeceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına delalettir.

Rüyada çok kan aktığını görmek duymadığı sözleri duyacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kum aktığını görmek işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments