Rüyada yıldız ve bulut görmek

Rüyada yıldız ve bulut görmek sıkıntısından kurtulacağına, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, konforunun artacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yıldız ve bulut gördüyseniz:

  • Yaptığınız işlerde ağırlığınızı hissettirmeniz gerekebilir.

Rüyada yıldız ve bulut görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada dağ ve bulut görmek yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, bilmediği duyguları tadacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor bulut görmek dilediği gibi harcama yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulut yapmak emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada bulut koparmak insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada bulut yağması sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına, maddi olarak güç kazanacağına tabir olunur.

Rüyada siyah bulut çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bulut çökmesi üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments