Rüyada yırtık pantolonla gezmek

Rüyada yırtık pantolonla gezmek eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yırtık pantolonla gezmek gördüyseniz:

  • Konuyu ilgilendiren diğer taraflar onaylamasa da, siz, pek çok ilişkinizin veya anlaşma, plan ya da düzenlemelerin gidişatı ya da geleceği hakkında kararınızı verdiniz.

Rüyada yırtık pantolonla gezmek sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, manevi olarak da yıpranacağına alamet eder.

Rüyada pantolonla denize girmek bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına yorulur.

Rüyada pantolonla namaz kılmak işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına delalettir.

Rüyada pantolonla suya girmek başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi beyaz pantolonla görmek mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada pantolonla uyumak kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini beyaz pantolonla görmek büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine yorulur.

Rüyada yırtık tül esenliği bulacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.