Rüyada yiyecek atmak

Rüyada yiyecek atmak çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, daha çok iş yapacağına, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, kafasının rahat edeceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine delalettir.

Rüyada yiyecek atmak gördüyseniz:

  • Verilecek sözler hayatınızı değiştirebilir.

Rüyada çok yiyecek almak psikolojik olarak toparlanacağına, birlikte bazı işler yapılacağına inanılır.

Rüyada yiyecek dolabı uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada yiyecek saklamak borçların gittikçe artacağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına alamet eder.

Rüyada yiyecek dağıtmak kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine inanılır.

Rüyada yiyecek hazırlamak zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına işaret eder.

Rüyada yiyecek atmak değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yiyecek taşımak sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bol bol yiyecek görmek parasının ve malının çoğalacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments