Rüyada yolculuk valiz

Rüyada yolculuk valiz uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, tamamen içine kapanacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, ömrünün de uzun olacağına işarettir.

Rüyada yolculuk valiz gördüyseniz:

  • Bazı konularda belirsizlikler artıyor.

Rüyada eş ile yolculuk şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine alamet eder.

Rüyada eve yolculuk kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına delalettir.

Rüyada abi ile yolculuk anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına yorulur.

Rüyada memlekete yolculuk çok büyük bir mutluluğa erileceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına delalettir.

Rüyada tirla yolculuk ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına delalettir.

Rüyada tramvayda yolculuk bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına tabir olunur.

Rüyada ölüyle yolculuk kötü kimselerle karşılaşamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanı ile yolculuk kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments