Rüyada yolda dikenli tel görmek

Rüyada yolda dikenli tel görmek sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, aradığı çareleri bulacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yolda dikenli tel gördüyseniz:

  • Hiçbir detayı kaçırmamanız, reddedilmesi zor teklifler ortaya koymanızı sağlayabilir.

Rüyada yolda dikenli tel görmek birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dikenli yolda yürümek diyanet bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada dikenli yolda koşmak okul gibi hayratlar yaptırılacağına, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine tabir olunur.

Rüyada dikenli yolda yürümek iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada dikenli gül yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına yorulur.

Rüyada dikenli tel yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dikenli ot yemek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine işaret eder.

Rüyada dikenli çit görmek böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments