Rüyada yorgan bakmak

Rüyada yorgan bakmak sağlık sorunları varsa düzeleceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına alamet eder.

Rüyada yorgan bakmak gördüyseniz:

  • Hedeflerinizi gözden geçirebilir, hala sizi yansıtıp yansıtmadıklarını sorgulayabilirsiniz.

Rüyada yorgan başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan ipi almak buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, çok büyük sevinçler yaşayacağına yorulur.

Rüyada yorgan istemek kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan örtünmek kırgınların barışacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yorgan bozmak yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada yorgan çekmek arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, tecrübe sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan hazırlamak maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada yorgan süslemek sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments