Rüyada yorgan sırınması

Rüyada yorgan sırınması gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına yorulur.

Rüyada yorgan sırınması gördüyseniz:

  • Sabah saatlerinde yanıltıcı olaylar ya da hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Rüyada yorgan aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine alamet eder.

Rüyada yüzsüz yorgan maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kafasının rahatlayacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yün yorgan görmek bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, mevki kaybına uğrayacağına delalettir.

Rüyada yorgan örtünmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına delalettir.

Rüyada yorgan çekmek mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada saten yorgan iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada yorgan hazırlamak sorunların ve dertlerin biteceğine, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına alamet eder.

Rüyada yorgan bozmak kafa karışıklığından sıyrılacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments