Rüyada yorgan uçması

Rüyada yorgan uçması bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, tartışma yaşayacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza işaret eder.

Rüyada yorgan uçması gördüyseniz:

  • Bir tedbir almanız gerekiyor.

Rüyada yorgan iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yorgan yünü çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yeni girişimlerde bulunacağına işarettir.

Rüyada yorgan kaplamak her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yorgan sırınması eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yorgan bozmak beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan dürmek kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına delalet eder.

Rüyada yorgan içi görmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada yün yorgan sökmek kazancının günden güne artacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments