Rüyada yorgan yüzü

Rüyada yorgan yüzü sönmüş umutların yeniden canlanacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, tüm isteklerine kavuşacağına, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada yorgan yüzü gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızda veya bir süredir çaba harcadığınız konularda dikkatler üzerinizde olabilir.

Rüyada yorgan diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına delalet eder.

Rüyada yorgan uçması yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, işlerinin bozulacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine inanılır.

Rüyada yorgan dürmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada yorgan bakmak bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan yemek küçük işlere sermaye harcamayacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan istemek rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan gördüm yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yorgan sırınması hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments