Rüyada yorganın bitlenmesi

Rüyada yorganın bitlenmesi mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada yorganın bitlenmesi gördüyseniz:

  • Doğru nedenlerle akıllı hareketler yapmalısınız.

Rüyada yorganın kokması eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada yorganın bitlenmesi çaresiz ve çözümsüz kalacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine delalettir.

Rüyada yorganın yırtılması işlerin daha kötü bir hal alacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine alamet eder.

Rüyada yorganın kesilmesi arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına işarettir.

Rüyada yorganın ipini sökmek hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada yorganın yandığını görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yün yorganın ıslandığını görmek huzurlu bir yaşama sahip olacağına, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına işaret eder.

Rüyada yorganın denize düşmesi zarar verici olaylar yaşanacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments