Rüyada yüksek bir yerden düşme tehlikesi

Rüyada yüksek bir yerden düşme tehlikesi sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine inanılır.

Rüyada yüksek bir yerden düşme tehlikesi gördüyseniz:

  • Duygusal, sağlıkla ilgili ya da iş hayatınızı ilgilendiren konularda sizin yararınıza olan bir yola girdiniz veya girmeniz sağlanıyor.

Rüyada yüksek bir yerden düşme tehlikesi güveninin artacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek bir yerden düşme hissi hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada yüksek yerden düşme korkusu helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına delalettir.

Rüyada yüksek bir yerden düşme korkusu başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek bi yerden düşme korkusu neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, ekmeğinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerden düşme korkusu yaşamak kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, maddi kriz yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bir yerden düşme korkusu sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına yorulur.

Rüyada yüksek bir yerde düşme korkusu yaşamak onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments